ana sayfa  |  durmus@superonline.com  |   iletişim contact  |  ENGLISH WEB SITE
 

 
Yaşayarak Öğrenme Merkez Danışmanlığı
 
Yaşayarak Öğrenme Merkezi , açık ve kapalı alan programlarının uygulanabileceği bir mekandan, yüksek elementlerden ve alçak elementlerden oluşur. 

Takım çalışması, işbirliği, hedef koyma, güven, risk yönetimi, gibi farklı konularda yaparak yaşayarak öğrenmeyi sağlayan bir merkezdir.


Hizmet Alanları

1.Farklı meslek gruplarından eğitimciler yetiştirilerek çocuklara yönelik kamplar yapılması (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Yaşayarak Öğrenme Merkezi (YÖM) ve  çocuklara yönelik yaz programı incelenebilir): Bu kamplar çocukların özgüveninin artmasına, planlama, işbirliği, güven, risk yönetimi, hedef koyma gibi  becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunur. Ayrıca toplum destekli polis, beden eğitimi öğretmeni, sosyal hizmet çalışanları gibi farklı kesimlerden seçilecek eğitimcilerle yakınlaşmalarına ve güven ortamı oluşturmalarına yardımcı olur.

2.Anne- Çocuk, Baba-Çocuk, Aile kampları: Aile içi ilişkileri ve  farkındalığı geliştirmesi açısından önemlidir.

3.Beden eğitimi öğretmenleri, rehberlik öğretmenleri, sınıf öğretmenleri, ana okulu öğretmenleri ve ihtiyaç duyulan diğer eğitmenlere seminerler: Öğretmenler arası ilişkileri geliştirmek, farkındalıklarını artırmak ve öğrencileriyle çalışırken yaşayarak öğrenme metodlarından yararlanabilmeleri amaçlanır.

4.Kurum yönetici ve çalışanlarına seminerler: Kurum içi ilişkileri, yönetim, iletişim, takım çalışması, planlama, risk yönetimi, hedef odaklı süreç yönetimi becerilerini güçlendirmek amaçlı seminerlerdir

5.  İş kazalarını önlemeye yönelik duyarlılık ve risk yönetimi seminerleri: İşyerlerinde, inşaatlarda ve diğer iş kazası riski olan yerlerdeki yönetici ve çalışanlara yönelik seminerlerdir. 

 
 

CLIENT: M. YAVUZ DURMUS 2016- DESIGN: 4E TANITIM / ACTIVE MEDIA

 
  HABERLER
  BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
  FOTO&VİDEO GALERİ
  MAKALELER