ana sayfa  |  durmus@superonline.com  |   iletişim contact  |  ENGLISH WEB SITE
 

 
Öğrenen Şehir
 
Belediye, kurum ve okullarda yürütülen projeler şehirlerle ilgili toplumsal projelerin önünü açmakta, öğrenen ve geleceğinin sorumluluğunu alan bir toplumun temellerini atmaktadır.

Örnek proje konuları:

-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde kurulan, "Parkların kullanımının artırılması", "Turizmin geliştirilmesi, "Sokak çocuklarına yönelik önleyici çalışmalar", "Bir köyün yaşam standartının geliştirilmesi", "Verimlilik" gibi farklı konularda çalışan takımlar.

-Sanko Okulları sponsorluğu’nda başlamış olan “Gaziantep ÖSS Başarısının Artırılması Takımı”: Gönüllülerden oluşan takım veli, sivil toplum örgütü çalışanları, özel iş sahiplerini, üniversite ve milli eğitim müdürlüğünü biraraya getirmiştir.

-Beksa sponsorluğunda, çalışanların çocuklarından kurulmuş olan takımlar:"İzmit'te doğayı koruma ve atıklarla mücadele etme", "Trafik kazalarını azaltma"

-Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünde 2009-2010-2011 yıllarında kurulan takımlar kendi iç koçlarıyla devam etmektedir.

-Bursa İl Emniyet Müdürlüğünde 2010-2011 yıllarında kurulan takımlar, Bursa Özel Final Okulu deneyimli koçlarının ve kendi iç koçlarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

CLIENT: M. YAVUZ DURMUS 2016- DESIGN: 4E TANITIM / ACTIVE MEDIA

 
  HABERLER
  BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
  FOTO&VİDEO GALERİ
  MAKALELER